به فروشگاه تجهیزات درمان خوش آمدید...

09120863174

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

بسیاری از بیماران در سنین مختلف بعد از گذراندن یک دوره بیماری در بیمارستان، با تشخیص پزشک راهی خانه می شوند البته به این منظور نیست که روند درمان را قطع کنند بلکه باید برای مدت تعیین شده همچنان روند درمان را ادامه دهند. اما در ادامه متوجه می‌شوند که تهیه و خرید تهجیزات پزشکی مانند دستگاه اکسیژن، ویلچر، دستگاه ساکشن و… برای مدت تقریبا کوتاه اصلا مقرون به صرفه نمی باشد. پس بهترین و منطقی ترین تصمیم را می گیرند یعنی به سراغ اجاره تجهیزات پزشکی می روند.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

قبل از اجاره تجهیزات پزشکی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

1-انتخاب معتبرترین شرکت‌ها برای اجاره تجهیزات پزشکی

2-آزمودن دستگاه قبل از اجاره کردن

3-مشورت با پزشک خود برای انتخاب دستگاه

4-درخواست توضیح درباره‌ی کیفیت و امکانات دستگاه از کارشناس مجموعه

نکته مهم: تمامی تجهیزات پزشکی با برگ خریدهای سن، وزن، جنسیت، بیماری، مدت زمان دوره درمان بیمار قابل ارزیابی می باشند.

اجاره 8 مورد تجهیزات پزشکی در تهران شامل موارد زیر می شوند:

دستگاه ونتیلاتور:

این دستگاه، تنفس را برای بیمارانی که برای طول دوره تعیین شده توسط پزشک دچار مشکل تنفسی شده اند، آسان کرده است.

چه افرادی به این دستگاه نیاز پیدا می کنند؟

افرادی که مشکل تنفسی دارند و اکسیژن موجود برای آن ها کافی نمی باشد. دفع کربن دی اکسید و در نتیجه دریافت اکسیژن ناکافی می تواند برای زندگی فرد تهدید کننده باشد.

چه بیماری هایی موجب تنگی نفس می شوند؟

ذات الریه، آسیب سر، آسیب نخاعی، فلج اطفال، سکته، ایست ناگهانی قلب، سندرم دیسترس حاد تنفسی، سپسیس و…

ونتیلاتور انواع مختلفی دارد که شامل:

ونتیلاتور فشار ثابت

این برای بیمارانی که مشکل تنفسی شدیدی دارند و نیاز به تنظیم دقیق فشار هوا در دستگاه تنفسی خود دارند استفاده می شود

ونتیلاتور فشار مثبت

فشار هوا بیشتر از فشار هوای طبیعی در دستگاه تنفسی بیمار استفاده می شود که بیشتر در بیمارستان ها کاربرد دارد. برای بیمارانی که نیاز به اعمال فشار مثبت به دستگاه تنفسی خود دارند استفاده می شود.

ونتیلاتور فشار منفی

در این دستگاه فشار هوا کمتر از فشار هوای طبیعی در دستگاه تنفسی بیمار استفاده می شود. این نوع دستگاه برای بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی مزمن هستند و نیاز به تخلیه هوای زائد از ریه ها دارند استفاده می شود.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

تخت بیمارستانی

این نوع تخت ها برای بیمارانی که برای مدت معینی باید تحت مراقبت های ویژه قرار بگیرند استفاده می شوند. همانطور که می دانید بیشتر در بیمارستان ها از آن ها استفاده می شود که قابلیت های زیادی از جمله تنظیم کردن ارتفاع و تنظیم زاویه را دارند و البته دارای حفاظ ها و میله های کنار تخت هم می باشند و از افتادن بیمار جلوگیری می کند. از دیگر قابلیت های آن می توان به ترمز چرخ های آن نیز اشاره کرد.

 

کپسول اکسیژن

مخزن ذخیره اکسیژن می باشد که مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که با کمبود و کاهش اکسیژن مواجه هستند. این گونه افراد بیشتر به بیماری قلبی، ریوی و مسمویت با گاز مبتلا می شوند. مخزن دستگاه اکسیژن استوانه ای شکل است که اکسیژن را ذخیره می کند و دارای تنظیم کننده خودکار، جریان سنج، پیچ کنترل و شیشه آب مقطر می باشد.

دستگاه ساکشن

این دستگاه برای جذب مایعات، افزایش فشار هوا و جذب هوا از داخل بدن بیمار استفاده می شود. همین‌طور برای تخلیه مایعات و اجسام خارج شده از ریه ها، حفاظت از مجاری تنفسی در بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی هستند، جذب خون و مایعات از داخل بدن در زمان جراحی و بیمارانی که نارسایی قلبی دارند، استفاده می شود. این دستگاه با ایجاد فشار منفی در لوله متصل شده به بدن بیمار، مایعات و اجسام خارج شده را جذب می کند و به وسیله یک محفظه خارج از بدن برای دفع آن ها، ارسال می کند.

مانیتورینگ قلبی

چیزی که این دستگاه نشان می دهد شامل تعداد ضربان های قلب، درصد اشباع اکسیژن داخل خون، فشار درون شریانی و فعالیت الکتریکی قلب می باشند.

دستگاه بی پاپ(pap b )

دستگاه بی پاپ بیشتر برای افرادی که بیماری هایی مانند آسم، اختلالات عصبی و عضلانی، آپنه خواب، نارسایی قلبی و سندروم هیپوونتیلاسیون چاقی دارند نیز استفاده می شود.

دستگاه اکسیژن ساز

این دستگاه که ازهوای محیط با استفاده از فرایند تصفیه و تمیز کردن آن، اکسیژن خالص را برای بیماران تامین می کند. کار کردن این دستگاه با برق می باشد و شامل دو مدل ثابت و پرتال می باشد. این دستگاه برای بیمارانی که به بیماری هایی مانند آپنه خواب، آسم، کرونا، سرطان ریه، ذات الریه و سرطان الریه مبتلا شده اند استفاده می شود.

پمپ انفوزیون

این دستگاه پزشکی برای تزریق مایعات به بیماران به صورت دقیق و مداوم استفاده می شود.با کنترل دقیق فشار مایعات می تواند داروها و محلول های حیاتی را به صورت خودکار و به اندازه دقیق تزریق کند.

اجاره تجهیزات پزشکی در تهران
اجاره تجهیزات پزشکی در تهران

تمامی این دستگاه هایی که نام برده شد را شما می توانید با قیمتی مقرون به صرفه در تهران اجاره کنید و برای مدتی تعیین شده برای بیماران خود استفاده کنید. امیدواریم این مقاله راهنمایی های لازم را به شما عزیزان کرده باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *